Nous suivre
Gift          Nieuwsbrief          Contact
Nieuw partnerschap tussen de HWT en Airbnb, die een nieuwe categorie “Erfgoed” in België lanceert
2 februari, 2023 in
Administrator


Onze vereniging tekent een nieuw partnerschap met Airbnb om het erfgoedbehoud in ons land te bevorderen.
 
Het online reserveringsplatform Airbnb lanceert de categorie “Erfgoed” in België, en telt reeds meer dan 250 huizen met lokale erfgoedwaarde. Zo neemt het reizigers mee doorheen de geschiedenis voor een unieke culturele beleving.
 
Erfgoedtoerisme in België zit in de lift (verblijven in historische huizen vertoont een groeitrend van 10% tussen 2021 en 2022), en deze mogelijkheid kan zeer interessant zijn voor de leden van onze vereniging die zich willen inschrijven.
 
Meer informatie bij ons secretariaat, en het volledige persbericht via deze link..

Onze vereniging tekent een nieuw partnerschap met Airbnb om het erfgoedbehoud in ons land te bevorderen.
 
Het online reserveringsplatform Airbnb lanceert de categorie “Erfgoed” in België, en telt reeds meer dan 250 huizen met lokale erfgoedwaarde. Zo neemt het reizigers mee doorheen de geschiedenis voor een unieke culturele beleving.
 
Erfgoedtoerisme in België zit in de lift (verblijven in historische huizen vertoont een groeitrend van 10% tussen 2021 en 2022), en deze mogelijkheid kan zeer interessant zijn voor de leden van onze vereniging die zich willen inschrijven.
 
Meer informatie bij ons secretariaat, en het volledige persbericht via deze link.

in NEWS